RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwie tony mięsa wyrzucone do lasu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kto wyrzucił mięso w lesie? To pytanie zadają policjanci z Opola Lubelskiego i włodarze gminy Józefów nad Wisłą na Lubelszczyźnie.

Głęboko w lesie w okolicach Wólki Kolczyńskiej na przestrzeni półtora kilometra ktoś rozrzucił ponad 2 tony zapakowanego w worki foliowe mięsa mielonego. Prawdopodobnie leżało kilka dni, bo worki były porozrywane przez leśne zwierzęta i w zaawansowanym stanie rozkładu.

Mięso zutylizowano. Koszt, który zamiast właściciela mięsa, poniosła gmina to ponad 5 tysięcy złotych.

Dalsza część artykułu pod materiałem video: