RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

USA: Kierowca SUV-a wjechał w restaurację

Wtorek, 5 września (05:19)

W Rosenberg w pobliżu Houston w Teksasie kierowca SUV-a wjechał w restaurację popularnej sieci Denny's. Rannych zostało ponad 20 osób - poinformowała lokalna policja.

Restauracja położona jest przy autostradzie. Samochód wbił się w ścianę lokalu. 

Według policji, stan rannych klientów, w wieku od 12 do 60 lat  jest "zróżnicowany". "Od drobnych urazów po poważne obrażenia, które nie wydają się jednak zagrażać życiu" - podkreślono. 

Kierowcy nic się nie stało. 

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. 

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: