Restauracja położona jest przy autostradzie. Samochód wbił się w ścianę lokalu.
Według policji, stan rannych klientów, w wieku od 12 do 60 lat jest "zróżnicowany". "Od drobnych urazów po poważne obrażenia, które nie wydają się jednak zagrażać życiu" - podkreślono.
Kierowcy nic się nie stało.
Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku.