RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Berlusconi na badaniach w klinice; przewrócił się w łazience

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Premier Włoch Silvio Berlusconi zaraz po głosowaniu w parlamencie nad programem oszczędnościowym rządu pojechał do kliniki w Mediolanie na badania. Wyjaśnił, że w nocy przewrócił się w łazience i uderzył się w głowę.

W czasie głosowania w Izbie Deputowanych i rozmowy z dziennikarzami szef rządu był w dobrej formie. W sali obrad pokazywał natomiast kolegom miejsce uderzenia w głowę.

Mediom Berlusconi wyjaśnił, że jedzie na kontrolne badanie rezonansem magnetycznym. Premier będzie pod opieką swego osobistego lekarza Alberto Zangrillo.

Źródło: RMF24/PAP
Tagi: Włochy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: