RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wyczerpane niemowlę w Tomaszowie Maz.

Publikacja: Niedziela, 12 marca (14:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Matka brała udział w libacji, nie zajmując sie w ogóle dzieckiem...

Skrajnie wyczerpane trzy-miesięczne niemowlę trafiło do szpitala w Tomaszowie Mazowieckim. Dziewczynka przez ostatnich kilka dni razem ze swoją matką przebywała w pijackiej melinie. Nie była karmiona i przewijana, jej matka w tym czasie uczestniczyła w niekończących się libacjach.

Wiadomości RMF FM 14:45

Źródło: RMF24-RMF FM - reporter

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: