RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Włochy: 450 mandatów w dwa lata

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kierowcę-rekordzistę, który w ciągu dwóch lat dostał 450 mandatów i nie zapłacił żadnego z nich, zatrzymali w Mediolanie strażnicy miejscy. Zatrzymano go, gdy po raz kolejny łamał przepisy drogowe.

Mediolańscy strażnicy długo śledzili 27-letniego mężczyznę, by ustalić, gdzie zazwyczaj łamie przepisy. Kierowca najczęściej otrzymywał mandaty za parkowanie auta w niedozwolonym miejscu i jazdę pasem dla autobusów i karetek.

Kierowca został aresztowany, przedtem ukarano go wysokim, 451. mandatem za rozmawianie przez telefon komórkowy podczas jazdy, zepsute światła w samochodzie, nie zapięte pasy

oraz brak prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego samochodu.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: