RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: Koleją z biletem MPK

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Mieszkańców Warszawy czekają od dziś zmiany w podróży podmiejskimi pociągami. Na jednej z tras można już jeździć na bilecie komunikacji miejskiej, ale trzeba wcześniej odebrać dodatkowy bilet.

Od kilku tygodni na bilecie miejskim można podróżować kolejami podmiejskimi między stacjami Warszawa-Ursus a Warszawa-Wschodnia. To ten odcinek, który dobrze jest ominąć z uwagi na remont Alei Jerozolimskich. Od dzisiaj przed wejściem do pociągu trzeba w kasie odebrać bezpłatny bilet pokazując swój bilet miejski.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: