RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Suwałki: W szkole przez przypadek znaleziono narkotyki

Publikacja: Piątek, 16 września (15:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Podczas pogadanki na temat szkodliwości zażywania narkotyków, którą zorganizowano w jednej ze szkół w Suwałkach, należący do celników wyszkolony pies znalazł marihuanę.

Narkotyk był schowany za kaloryferem. Do kogo należała marihuana pies niestety nie ustalił – robi to teraz policja.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: