RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Strach przed dewastacją "uziemił" windę

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W jednym z bloków w podpoznańskim Luboniu profilaktycznie wyłączono windę. Deweloper unieruchomił dźwig na wszelki wypadek, by wprowadzający się do mieszkań lokatorzy go nie zniszczyli. Ludzie noszą więc meble po schodach.

Lepiej przez dwa miesiące podźwigać, niż mieć na lata zniszczoną windę - taką argumentację usłyszeli mieszkańcy, gdy pewnego dnia dźwig po prostu przestał jeździć. W czasie przeprowadzki ludzie mogą to zepsuć - objaśnia motywację dewelopera jeden z lokatorów. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Adama Górczewskiego:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Poznań winda

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: