RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

SMS-owa hojność Polaków w święta

Publikacja: Wtorek, 27 grudnia (20:27) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Około 450 milionów SMS-ów wysłali Polacy w wigilijny wieczór i dwa świąteczne dni. Przeciążenie sieci w niektórych miejscach spowodowały problemy z połączeniami. Operatorzy podobnego natężenia telekomunikacyjnego ruchu spodziewają się także w sylwestra.

Błyskawiczne dodzwonienie się do kogoś lub wysłanie SMS-a w sylwestra o północy może być utrudnione. Operatorzy radzą więc, by część życzeń wysłać wcześniej.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: