RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląskie: Wandale ścięli przydrożny krzyż

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nieznani sprawcy ścięli piłą przydrożny krzyż na granicy Rogoźnika i Wojkowic na Śląsku. O zniszczeniu krzyża powiadomił miejscowego proboszcza jeden z parafian.

To był drewniany, sześciometrowy krzyż, przy ziemi osadzony w żelaznych szynach - powiedział ksiądz Włodzimierz Torbus.

Duchowny zaznaczył, że wandale ścieli krzyż piłą tuż ponad szynami, po czym porzucili go tuż obok. O całej sprawie została powiadomiona policja.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: