RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przerwany rejs po Zalewie Wiślanym

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

123 pasażerów statku wycieczkowego "Daria" - ewakuowano wczoraj z Zalewu Wiślanego. Dwie mile od Tolkmicka zepsuły się silniki statku. Pasażerowie pechowej jednostki zostali przewiezieni do portu statkiem ratunkowym. Nikomu nic się nie stało.

Statek się po prostu zatrzymał. Silniki stanęły. Nikomu z pasażerów nic się nie stało - powiedziała radiu RMF FM Mirosława Więckowska z morskiego ratownictwa.

Statek pasażerski "Daria" z uszkodzonymi silnikami został zakotwiczony; pozostaje na Zalewie Wiślanym. Armator zdecyduje w jaki sposób jednostka zostanie sprowadzona do portu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: