RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pomyśl dwa razy zanim kogoś oblejesz

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W świąteczny poniedziałek na ulice Wrocławia wyjdzie więcej patroli Straży Miejskiej. Strażnicy zapowiadają - będziemy bezwzględnie ścigać chuliganów z wiadrami a oblewający wodą musza się liczyć z mandatem w wysokości nawet 500 złotych.

Strażnicy wzięli na celownik nie tyle samą tradycję oblewania co chuligańskie zachowanie, które od kilku lat stają się tradycją we Wrocławiu. Co roku uzbrojone w wiadra grupy toczą między sobą wojny a ich niewinnymi ofiarami stają się wtedy przypadkowi przychodnie.

Przyłapanych na gorącym uczynku czeka mandat a jeżeli oblana osoba dozna poważniejszych obrażeń nawet więzienie.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: