RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pogoda sprzyja weekendowym wyjazdom

Publikacja: Piątek, 11 listopada (10:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Rozpoczął się ostatni, długi przedzimowy weekend. Pogoda sprzyja, by spędzić go inaczej niż przed telewizorem. Może wybrać się więc np. nad morze. W Sopocie nie ma problemu z wynajęciem pokoju. Gorzej na Warmii i Mazurach.

Właściciele sopockich hoteli i pensjonatów zdają sobie sprawę, że sezon już się kończy i turystów jest mniej; walczą więc o klienta. Ceny wynajmu są niższe nawet o 30 procent. W Sopocie jak zwykle wiele atrakcji; w dzień można spacerować brzegiem morza i wdychać jod, wieczorem zaś wybrać się do pubu. Jedynym problemem może być wejście w weekend na sopockie molo; trwa tam remont.

Najazd turystów przeżywają Warmia i Mazury. Tam z kolei - jak sprawdziła reporterka RMF - w większości pensjonatów i ośrodków nie ma już wolnych miejsc:

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: