RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Napad na bank w centrum Wrocławia

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zamaskowany bandyta napadł na bank w centrum Wrocławia. Jak donosi reporter RMF, mężczyzna sterroryzował przedmiotem przypominającym broń kasjerkę i zabrał nieustaloną do tej pory kwotę pieniędzy. Trwają policyjne poszukiwania.

Trwa policyjny pościg za bandytą. Policja obstawiła już dworce PKP i PKS. Pociągi kursują normalnie, przy wejściach widać tylko więcej niż zwykle patroli policji. Kontrolowani są mężczyźni, podobni do poszukiwanego napastnika. Wiadomo, że miał on na sobie ciemne ubranie.

Policja nie chce podać, który z banków stał się celem napadu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: