RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na wesele koparką

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Z kościoła na wesele pojechali koparką. Agata jest z Poznania, Krzysztof z Zamościa. Obydwoje są inżynierami budownictwa. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w kościele pw. Św. Rocha w Poznaniu po czym zaskoczyli swoich gości. Weselną limuzyną.

Zamiast do limuzyny, drogiego samochodu, albo chociażby taksówki zasiedli na łyżce żółtej koparki, która podjechała pod kościół. A właściwie nie tyle na łyżce co na fotelach zamontowanych na platformie przymocowanej do koparki. Młodzi trzymali się mocno wcześniej trzymają swój pomysł w tajemnicy. Skoro lekarze ślubują w kitlach, nauczyciele wysmarowani kredą, a spadochroniarze pod otwartą czaszą to dlaczego budowlańcy mięliby nie jechać na wesele koparką…

Weselnikom musiały „opaść kopary”. Ciekawe gdzie młodzi spędzą noc poślubną?

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: