RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lubuskie: Jechali busem w skandalicznych warunkach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Osiem osób jechało busem na nieprzytwierdzonych do podłogi ławeczkach. Obok nich leżały piły łańcuchowe i baniaki z paliwem. Tak wyglądała podróż do pracy pracowników leśnych z powiatu sulechowskiego w Lubuskiem. Samochód zatrzymali do kontroli policjanci i inspektorzy transportu drogowego w Boczowie na krajowej dwójce.

Pojazd powinien być przystosowany do przewozu 9 osób, jednak nie był on wyposażony w odpowiednią ilość foteli dla pasażerów. Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny, a kierowcę ukarano mandatem.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: