RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejne zatrucie w fabryce w Garwolinie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kolejne osoby, które zatruły się w fabryce firmy kosmetycznej Avon w Garwolinie, trafiły do szpitala. W sumie przebadano 33 pracowników. Trzy osoby pozostawiano na obserwacji w szpitalu. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zatrucia.

Badania wykazały jedynie, że chore osoby nie zatruły się jedzeniem ze stołówki działającej na terenie fabryki. Dodajmy, że zakład przerwał produkcję do czasu wyjaśnienia sprawy. 3,5 tysiąca pracowników zostało zwolnionych do domu.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: