RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jak się bawi Wojciech Wierzejski

Publikacja: Piątek, 1 grudnia (06:59) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

"Wojciech Wierzejski bawił się z wszechpolakami" -donosi "Gazeta Wyborcza", która dotarła do zdjęć ze spotkań Młodzieży Wszechpolskiej. Jedna z fotografii przedstawia Wojciecha Wierzejskiego bawiącego się wśród skinheadów i neonazistów.

Wszechpolacy wyciągają na nich rękę w nazistowskim geście pozdrowienia. "Jeśli ktoś nazwie mnie faszystą, oddaję sprawę do sądu i zawiadamiam prokuraturę" - odpowiada wiceszef Ligi Polskich Rodzin.

Natomiast CBŚ sprawdza, czy uczestnicy imprezy faszystowskiej, o której wczoraj donosiły media mają powiązania z osobami znanymi z działalności faszystowskiej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: