RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Izba wytrzeźwień domem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

99 razy, czyli prawie co czwarty dzień w roku, spędził w krakowskiej izbie wytrzeźwień 35-letni mężczyzna. Rekordzista to mieszkaniec Ełku, który kilka lat temu przyjechał do Krakowa.

Mężczyzna nie ma stałego miejsca zamieszkania, nie pracuje, jest uzależniony od alkoholu i - jak mówią pracownicy izby - nie bardzo chce ten stan zmienić: Tak postanowił żyć. To jest jego model na życie.

Rekordzista zalega krakowskiej izbie z zapłatą ponad 53 tysięcy złotych za spędzone tam noce.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: