RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Irak: 4 żołnierzy USA zginęło w zamachu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Czterech amerykańskich żołnierzy zginęło w samobójczym zamachu bombowym na południe od stolicy Iraku, Bagdadzie – poinformowały wojska USA.

Zamachowiec samobójca wjechał samochodem wypełnionym materiałami wybuchowymi na posterunek kontrolny wojsk amerykańskich. Zabici służyli w formacji odpowiedzialnej za zapewnienie bezpieczeństwa w Bagdadzie i jego okolicach.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: