23 tysiące złotych musiał w ubiegłym roku wypłacić łódzki Zarząd Dróg i Transportu kierowcom, którzy uszkodzili samochody na dziurach. Coraz więcej kierowców stara się o odszkodowania, co nie oznacza, że łatwo jest dostać rekompensatę za uszkodzone auto na drodze.
Całe szczęście, że Zarząd Dróg jest ubezpieczony od szkód za dziury, bo musiałby wyłożyć 230 tysięcy złotych, a tak tylko wypłaca 10 procent odszkodowania. Resztę pokrywa ubezpieczenie.