RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

DOROHUSK- na granicy na razie nie będzie lepiej

Publikacja: Poniedziałek, 7 kwietnia (16:13) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jest źle, a przynajmniej na razie nie będzie lepiej. Mowa o przepustowości wschodniej granicy. Kierowcy TIR-ów przed przejściem w Dorohusku czekają w około 30 kilometrowej kolejce nawet 65 godzin.

Dodajmy bez praktycznie żadnego zaplecza socjalnego. Wojewoda Lubelska bezradnie rozkłada ręce i mówi – będzie lepiej, ale potrzeba czasu 2-3 lata. tej chwili nie da się od ręki usprawnić przepustowości przejścia w Dorohusku.

Tagi: Granica

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: