RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Co dalej ze szpitalem w Głownie?

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po przejęciu w dzierżawę szpitala w Głownie przez Wyższą Szkołę Informatyki w Łodzi, pacjenci będą mieli taki sam dostęp do bezpłatnych usług medycznych, jak do tej pory.

Umowę dzierżawy szpitala w Głownie podpisano na 25 lat.

Tagi: szpital

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: