Umowę dzierżawy szpitala w Głownie podpisano na 25 lat.
Co dalej ze szpitalem w Głownie?
Po przejęciu w dzierżawę szpitala w Głownie przez Wyższą Szkołę Informatyki w Łodzi, pacjenci będą mieli taki sam dostęp do bezpłatnych usług medycznych, jak do tej pory.
Tagi:
szpital