O godz. 20 w Klubie 13 Muz rozpoczął się wyjątkowy koncert Urszuli Dudziak i młodego utalentowanego pianisty klasycznego, Bartłomieja Kominka. Fortepianowe wykonanie utworów Chopina zostanie skonfrontowane z jazzowym występem wokalistki.
O niezwykłym spotkaniu jazzu i klasyki przypominały szczecińskie tramwaje, które kursowały ze specjalnymi oznaczeniami. Pojazdy wyposażono w eleganckie muchy.
- Znając panią Urszulę Dudziak, pewnie podoła temu zadaniu - stwierdził jeden z mieszkańców Szczecina. Nasz reporter pytał szczecinian, czy wiedzą o dzisiejszym występie:
Organizatorem imprez jest Radio RMF Classic.