RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bielsko-Biała: 2 ofiary zatrucia czadem

Publikacja: Sobota, 17 grudnia (13:24) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ciała mężczyzny i kobiety znaleziono w jednym z mieszkań w Bielsku-Białej. Młode małżeństwo najprawdopodobniej zatruło się tlenkiem węgla.

W mieszkaniu była także dwójka nastolatków – dzieci ofiar. Są cali i zdrowi.

Dokładną przyczynę śmierci małżeństwa ma wyjaśnić sekcja zwłok. Na razie na miejscu pracuje ekipa dochodzeniowa policji.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: