RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Awaria linii energetycznych na Podlasiu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Bardzo silny wiatr uszkodził linie energetyczne na Podlasiu – informuje reporter RMF. Bez prądu jest ok. 4 tys. gospodarstw domowych.

Wiatr, który od rana wieje w północno-wschodniej Polsce, uszkodził 140 stacji transformatorowych. Zerwanych linii wciąż przybywa. Najgorzej jest w Sejm i Gródka. Wygląda na to, że niektórzy ostatnią noc w roku spędzą przy świecach, bo energetycy nie zdołają uporać się ze wszystkimi awariami.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: