Ambulans przejechał ofiarę i nie zatrzymując się, odjechał z miejsca zdarzenia. Przez kilka godzin trwały poszukiwania kierowcy. Mężczyzna sam jednak zgłosił się na policję. To pracownik katowickiego pogotowia.
Ambulans przejechał ofiarę wypadku
Znalazł się kierowca ambulansu medycznego, który dziś rano w miejscowości Przegęda na Śląsku przejechał 87-letnią kobietę. Chwilę wcześniej staruszkę, przechodzącą przez jezdnię, potrąciła toyota. Do zdarzenia doszło w chwili, gdy poszkodowana czekała na pomoc. Niestety, kobieta nie przeżyła.