RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ambulans przejechał ofiarę wypadku

Publikacja: Wtorek, 25 października (15:29) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Znalazł się kierowca ambulansu medycznego, który dziś rano w miejscowości Przegęda na Śląsku przejechał 87-letnią kobietę. Chwilę wcześniej staruszkę, przechodzącą przez jezdnię, potrąciła toyota. Do zdarzenia doszło w chwili, gdy poszkodowana czekała na pomoc. Niestety, kobieta nie przeżyła.

Ambulans przejechał ofiarę i nie zatrzymując się, odjechał z miejsca zdarzenia. Przez kilka godzin trwały poszukiwania kierowcy. Mężczyzna sam jednak zgłosił się na policję. To pracownik katowickiego pogotowia.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: