RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Absurd - w Gdańsku wyremontowali połowę tunelu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tunelowy absurd w Gdańsku. Wyremontowano najbardziej uczęszczany w Trójmieście tunel, ale tylko do połowy.

Miasto sfinansowało położenie nowej podłogi, kafli na ścianach i wymalowanie sufitu. PKP, do których należy pozostała część przejścia podziemnego, nie ma pieniędzy na dokończenie prac.

"W planie inwestycji na lata 2010-2011 nie ma funduszy na remont tunelu" - mówi Leszek Lewański z Polskich Linii Kolejowych:

Gdańszczanie korzystający z przejścia są zdezorientowani. Nie wiedzą, kto odpowiada za którą część tunelu.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: