Jak powiedziała dziś sędzia Izabela Dercz, chłopcy zabili bez powodu: Z jakiejś przyczyny nie spodobało im się to co powiedział, to jak spojrzał.
Sąd nie uwierzył też w skruchę oskarżonych. Dwaj z nich najpierw przyznali się do winy - potem jednak odwołali swe zeznania twierdząc, że byli bici przez policję. Rodziny skazanych zapowiedziały złożenie apelacji.