RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

13 ofiara wypadku autobusu pod Białymstokiem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W szpitalu w Siemianowicach Śląskich zmarła 18-latka, która została ciężko ranna w wypadku autobusu, do którego doszło w miejscowości Sikory Wojciechowięta na Podlasiu.

Dziewczyna leżała od ośmiu dni na oddziale intensywnej opieki medycznej Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

W tragicznym wypadku, do którego doszło 30 września, zginęło 13 osób, w tym 10 licealistów z dwóch białostockich szkół. Młodzi ludzie jechali na pielgrzymkę do Częstochowy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: