RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prezydent - turystą

Publikacja: Wtorek, 24 czerwca (16:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kiedyś prezydent teraz turysta. Były czeski prezydent Vaclav Havel wyruszył w prywatną podróż po Europie. Jak mówi chce obejrzeć miejsca, których nie widział podczas wizyt oficjalnych.

Chce także wreszcie sam prowadzić samochód, gdyż dotychczas przeważnie wozili go kierowcy. Wraz z żoną Dagmarą Havel jedzie nowym, terenowym mercedesem. Posłuchaj relacji wiedeńskiego korespondenta RMF Tadeusza Wojciechowskiego:

16:55

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: