Skandaliczny incydent podczas meczu FK Kukeszi z Legią Warszawa. Osiem minut po rozpoczęciu drugiej połowy piłkarze musieli zejść z murawy z obawy o własne zdrowie. Zawodnik Legii Ondrej Duda został trafiony w głowę przedmiotem rzuconym z trybun. Spotkanie zostało przerwane.

W 52. minucie, tuż po tym jak Jakub Rzeźniaczak strzelił gola na 2:1. Ondrej Duda padł nagle na murawę i został zniesiony z niej na noszach. Piłkarz został trafiony przedmiotem rzuconym z trybun.

Arbiter po rozmowach z delegatem UEFA postanowił przerwać spotkanie. Drużyny zeszły do szatni. Na razie nie wiadomo, czy Legii zostanie przyznany walkower.

W pierwszej połowie bramkę dla Legii zdobył Węgier Nemanja Nikolic (29). Do wyrównania doprowadził Brazylijczyk Felipe Moreira Santos (49), a potem na 2:1 dla wicemistrzów Polski strzelił Rzeźniczak.

Legia: Dusan Kuciak - Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Michał Pazdan, Tomasz Brzyski - Guilherme, Tomasz Jodłowiec (16. Michał Masłowski), Ondrej Duda, Dominik Furman, Michał Kucharczyk - Nemanja Nikolic.

FK Kukesi: Dmitri Stajila - Rahman Hallaci, Renato Malota, Gentian Muca, Gledi Mici - Birungueta, Edon Hasani - Jefferson, Jean Carioca, Erick Flores - Felipe Moreira.