Jeszcze nie zakończyła się obecna VI edycja show „Tylko muzyka Must Be The Music”, a już rozpoczęły się przygotowania do kolejnej odsłony programu. Producenci zapraszają na precastingi do VII edycji. Zobaczcie, jak się na nie dostać!

Marzycie o sukcesie na scenie jak Enej czy LemON? Chcielibyście nagrywać płyty i pokazać swoją muzykę szerszej widowni jak: MashMish, Najlepszy Przekaz w Mieście, Maciej Czaczyk, Rotten Bark, Eris In My Homegirl, Chłopcy Kontra Basia, Iwona Kmiecik czy InoRos? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście: "tak", koniecznie powinniście pojawić się na precastingu w jednym z poniższych miast:

24.11 Białystok - Hotel Gołębiewski, ul. Pałacowa 7

30.11 Wrocław - Hotel Mercure Wrocław Centrum, Pl. Dominikański 1

1.12 Poznań - Hotel Mercure Poznań Centrum, ul. Roosevelta 20

7.12 Gdańsk - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, ul. Jana Heweliusza 22

8.12 Toruń - Młodzieżowy Dom Kultury , ul. Przedzamcze 11/15

14.12 Katowice - Angelo HOTEL KATOWICE, ul. Sokolska 24

15.12 Rzeszów - Zespół Szkół Muzycznych Nr 1, ul. Chopina 32

W każdym z miejsc będzie można zarejestrować się w godzinach 9.00-16.00, a przesłuchania rozpoczną się o 10.00.

Na precastingu trzeba pojawić się z własnymi instrumentami. Na miejscu czekać będą wzmacniacze i perkusja. Wokaliści będą mogli odtworzyć przyniesiony ze sobą podkład muzyczny.

Najlepsi i najciekawsi uczestnicy wystąpią w etapie castingowym programu z udziałem jurorów, który odbędzie się na początku przyszłego roku w Warszawie.

Równocześnie producenci programu niebawem ogłoszą precasting internetowy. Informacje na jego temat pojawią się na Facebookowym profilu programu.