Reklama

 • Rodzina Paula Walkera zrozpaczona. Córka chciała ratować ojca

  Poniedziałek, 2 grudnia 2013 (15:31)

  Rodzina i fani słynnego aktora Paula Walkera są zrozpaczeni po jego tragicznej śmierci. Gwiazdor filmu "Szybcy i wściekli" zginął w sobotę w wypadku samochodowym niedaleko Hollywood. Zdjęcia z miejsca zdarzenia są przerażające.

  Zdjęcie

  Paul Walker /WILL OLIVER /PAP/EPA
  Paul Walker
  /WILL OLIVER /PAP/EPA

  Reporterom stacji SkyNews udało się porozmawiać z ojcem aktora. Cieszę się, że za każdym razem, kiedy widziałem się z synem mówiłem mu, że go kocham. I on odpowiadał to samo - mówił zrozpaczony Paul Walker senior.

  Jak dodał, załamana jest również córka aktora, Meadow. Świadkowie niedzielnego wypadku mówią, że 15-latka była na miejscu zdarzenia. Znajomi jej ojca starali się jej jednak nie dopuścić do wraku porsche. Twierdzą jednak, że dziewczyna była zdruzgotana po tym, jak dowiedziała się, że jej ojciec nie żyje.

  Amerykańskie media podają, że na ratunek pasażerom rozbitego samochodu ruszyli także przyjaciele aktora. Policja nie dopuściła ich jednak do rozbitego auta.

  Od wczoraj na miejscu zdarzenia fani gwiazdora składają kwiaty. Wczoraj pojawił się tam również przyjaciel Walkera z planu "Szybkich i wściekłych", Tyrese Gibson. Aktor nie mógł powstrzymać łez.

  Na zdjęciach, które publikuje telewizja CNN widać zmasakrowane porsche, które najpierw uderzyło w słup i stanęło w ogniu. Paul Walker razem ze swym kolegą jechał nim w miejscowości Santa Clarita. Agent aktora poinformował na Facebooku, że Walker i jego kolega zginęli na miejscu. Potwierdził także, że aktor nie kierował samochodem, lecz był pasażerem.

  Portal tmz.com podał, powołując się informacje z otoczenia Walkera, że aktor był gościem na wystawie samochodowej w Santa Clarita, na której zbierano pieniądze na pomoc dla ofiar niedawnego tajfunu na Filipinach.

  Artykuł pochodzi z kategorii: Świat

Skomentuj artykuł: Rodzina Paula Walkera zrozpaczona. Córka chciała ratować ojca

Wasze komentarze (76)

Dodaj komentarz
Maciej

~Maciej -

(R.I.P) Paul Walker .Szkoda tak dobrego aktora był dla mnie jak rodzina chociarz go nigdy nie poznałem

....3....

~....3.... -

Nie nawidze tego Porsche !! Jak to jest że takie gnidy tak długo utrzymują się przy życiu,a taki wspaniały człowiek tak krótko . Boże odpowiedz !!!

Tina

~Tina -

Jestem załamana jego śmiercią :( pomimo że nie znałam go tylko postacie które grał to czuję się jakby umarł jeden z moich przyjaciół

 Polubiłam Cię

~ Polubiłam Cię -

Jestem zwykła Polką.. a cierpie jak by odszedł członek mojej rodziny! :CCCCCCCCCC Teraz widzi wszystko z nieba, i jeździ najszybszymi samochodami. Może nas widzi i cos o nas mysli... Spoczywaj w spokoju [*]

 Polubiłam Cię

~ Polubiłam Cię -

Przyznam się, póki nie odszedł nie wiedziałam kto to ale zaczełam ogladać po kolei wszystkie części filmu, i teraz wiem czemu ludzie o nim mówą.. i to nie jest złe Mówią bo on był kimś więcej niż dobrym aktorem, on miał w sobie wszystko- miłość, uśmiech radość. Znam go jedynie z filmu- a mogę stwierdzić że był WSPANIAŁY! Był dla mnie normalnym aktorem, ale od dnia kiedy zginał nie ma chwili żebym na prawdę nie myślała o tym genialnym aktorze. Więc myślę, że nigdy nie jest za późno aby kogoś obdarzyć większą sympatią. Aż łza się w oku kręci! Niech Ci ziemia lekką będzie ! Bez CIebie już nic nie bedzie takie same [*] [*] [*]

Sylwia

~Sylwia -

RIP [*] ♡

Aneccka

~Aneccka -

nie wiem kto pisze te teksty, JEDNAK za dużo tutaj słowa "jednak".... Czy wy czytacie czasem tekst zanim go opublikujecie?

;'(

~;'( -

RIP [*]

Marta

~Marta -

Najbardziej szkoda mi jego córki Meadow też straciłam tatę w podobnym wieku kierowcy nie znałam a też mi go szkoda:(

CRazyyy

~CRazyyy -

Uwielbiałam go, zginął w taki tragiczny sposób, ale większość z was jakby zapytać się kilka dni wcześniej, kto to Paul Walker nie wiedzielibyście, a teraz raptem wielka sensacja bo mówią o tym w telewizji . Spoczywaj w pokoju [*]