Doria Tillier, francuska modelka i aktorka, która obecnie prezentuje pogodę złożyła nietypową obietnicę. Zadeklarowała, że jeśli drużyna Francji zakwalifikuje się na mundial, to ona... rozbierze się na wizji. Słowa dotrzymała.

Pogodynka obietnicę złożyła po przegranym przez Francuzów meczu z Ukrainą 0:2. Stwierdziła, że jeśli piłkarzom uda się odrobić straty i jednak zakwalifikować się do mistrzostw świata w piłce nożnej - rozbierze się na wizji.

Jak się okazało, piłkarze się zmobilizowali i wygrali w rewanżowym spotkaniu 3:0. To z kolei oznacza, że pojadą do Brazylii na mundial.

Doria Tillier dotrzymała więc danego słowa i faktycznie rozebrała się na wizji. Kamera pokazała modelkę z bardzo dalekiego ujęcia, biegnącą nago po polu. Była to jednak tak duża odległość, że nie można było dostrzec żadnego szczegółu. W tym czasie Tillier zapowiadała pogodę z miejscowości Poil.

Nagranie pokazała telewizja Canal+. Internauci są jednak zawiedzeni. Twierdzą, że występ nie był do końca spełnieniem danej obietnicy.