RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zderzenie autobusu z TIR-em. Są ranni

Publikacja: Sobota, 21 września (09:51) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

W Gdańsku – Rębiechowie doszło do zderzenia ciężarówki z miejskim autobusem. W wypadku poszkodowanych zostało 10 osób, w tym dziecko. Ich obrażenia nie są groźne. Informację od wypadku dostaliśmy od słuchacza Rafała na Gorącą Linię RMF FM.

W wypadku niegroźnie rannych zostało w sumie 10 osób, ale tylko osiem z nich zgodziło się na przebadanie przez lekarza. Wśród poszkodowanych jest 15-letnie dziecko.

Ich stan na szczęście nie jest ciężki. Są to ogólne potłuczenia. Sami wysiedli z autobusu.

Według policji do wypadku doszło, gdy w wypełnionej cegłami przyczepie ciężarówki pękła opona. Przyczepa uderzyła w tylną część autobusu. Zdarzenie miało miejsce na ul. Nowatorów. W akcji ratunkowej brały udział m.in. cztery zastępy straży pożarnej.

(j.)

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: