RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Samobójstwo 17-latka w Krakowie

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

17-latek z krakowskiej Nowej Huty rzucił się z 11. piętra bloku przy ulicy Tomickiego. Zginął na miejscu. Informację na ten temat dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Powodem tragedii, według wstępnych ustaleń policji, mógł być zawód miłosny. 17-latek pokłócił się wcześniej ze swoją dziewczyną. W domu nie chciał z nikim o tym rozmawiać. Wyszedł na balkon i skoczył.

Na miejsce tragedii natychmiast przyjechała karetka pogotowia. Niestety, nastolatek już nie żył. 

Policjanci przesłuchują rodziców chłopca i świadków tragedii.

Na prośbę najbliższych zmarłego zawiesiliśmy możliwość komentowania informacji

(mpw)

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: