RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Znalazł sobie cztery żony w... jednej szkole

Publikacja: Środa, 21 listopada (14:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pewien Saudyjczyk po pięćdziesiątce z miejscowości Dżasan postanowił się ożenić. Wszystkie cztery żony, przysługujące mu zgodnie z prawem, znalazł sobie w... pobliskiej szkole - informuje saudyjska prasa.

Pierwszą małżonką została dyrektorka szkoły dla dziewcząt, a drugą - jedna z tamtejszych nauczycielek. Za trzecią żonę ów pan wziął sobie uczennicę ostatniej klasy w tej szkole, a czwartą małżonką została pracownica kuratorium, odwiedzająca co jakiś czas tę szkołę, by kontrolować jakość nauczania.

Według saudyjskich mediów, w szkole owe panie zachowują wobec siebie dystans, nie dając poznać, że w życiu prywatnym mają ze sobą wiele wspólnego.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: