RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zmarła, bo jej nie pomogli

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

To nie było zabójstwo. 13-latka z Bytomia najprawdopodobniej zginęła po zatruciu alkoholem i wychłodzeniu. Dwójka jej znajomych zostawiła nieprzytomną dziewczynę na mrozie. Dwukrotnie wracali w miejsce, gdzie leżała i ani razu jej nie pomogli. Nic nie powiedzieli też mamie nastolatki. Obojgu zarzucono nieudzielenie pomocy osobie potrzebującej.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: