RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Winny strzelaniny w Obornikach, zatrzymany

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja zatrzymała mężczyznę, który najprawdopodobniej tydzień temu postrzelił pod Obornikami Wielkopolskimi kobietę. 30-latek został zatrzymany w Toruniu. Teraz jest już w Obornikach, gdzie przesłuchuje go prokurator.

Mężczyzna tydzień temu zajechał drogę kobiecie i oddał do niej trzy strzały. Kobieta przeszła długą operację i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak się okazało zabójstwo zlecił mąż kobiety, który od trzech dni jest w areszcie.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: