RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Obama i Miedwiediew wyskoczyli na hamburgera

Publikacja: Czwartek, 24 czerwca (19:25) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po spotkaniu w Białym Domu z prezydentem Rosji Dmitrijem Miedwiediewem, Barack Obama pojechał ze swym gościem na lunch do popularnej restauracji pod Waszyngtonem. Lokal serwuje hamburgery i to "z piekła rodem".

Konwój z dwoma prezydentami zajechał przed lokal Ray's Hell Burger (piekielny hamburger Raya), ten sam, do którego Obama zajrzał kiedyś z wiceprezydentem Joe Bidenem. Na widok tak szacownych gości inni klienci zaczęli wiwatować.

Oczekuje się, że podróż Miedwiediewa do USA będzie potwierdzeniem poprawy stosunków amerykańsko-rosyjskich, zainicjowanej przez Obamę.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: