RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kraków: Napadł i sam zgłosił się na policję

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na posterunek policji zgłosił się mężczyzna podejrzany o napad na jedną z krakowskich stacji benzynowych. Napadł, bo jak twierdził za mało zarabiał. Grozi mu za to co najmniej 3 lata więzienia.

24-letni mieszkaniec Wałcza zatrudniony był w firmie wodno-kanalizacyjnej, ale jak powiedział zarabiał bardzo mało i to właśnie brak perspektyw skłonił go do napadu.

Mężczyzna postanowił przyznać się do winy, bo jak twierdzi – przemyślał swoje postępowanie. Na policję przyniósł 620 złotych -tyle zostało mu, ze skradzionych 2000.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: