Lepsze Jutro z RMF FM to projekt, który ma nieść pomoc, wsparcie i nadzieję dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Wraz z Wami odmieniamy komuś życie, niesiemy radość. W 2016 roku pomoc trafi aż do czterech miejsc w Polsce! Tym samym pomogliśmy setkom ludzi - i dzieciom, i dorosłym!

W 2015 roku radio RMF FM uruchomiło cykliczny projekt charytatywny "Lepsze Jutro z RMF FM", w ramach którego pomaga komuś zmienić życie na lepsze. Nie tylko rodzinom pozostającym w trudnej sytuacji, ale też placówkom, które potrzebują wsparcia, takim jak przedszkola, szkoły, domy dziecka czy świetlice środowiskowe.

W ramach tegorocznej edycji w czterech województwach powstały place zabaw, gry edukacyjne na świeżym powietrzu i ścieżki zdrowia.

W piątek - 2 września - oficjalnie otwieraliśmy plac zabaw przy przedszkolu w Dobroszycach.

W poniedziałek - 5 września - byliśmy w Zagórzu! Uroczyście otworzyliśmy tam strefę sportowo-rekreacyjną!

W czwartek - 16 września - w Olsztynie oddaliśmy do użytku salę rehabilitacyjną w Domu Dziecka przy ulicy Korczaka, mini siłownię oraz zestaw do kalisteniki.

W piątek – 28 października – świętokrzyskich Krzczonowicach oddaliśmy naszą największą inwestycję w tegorocznym projekcie: wyremontowany gmach dawnej szkoły wraz z placem zabaw dla najmłodszych i siłownią dla młodzieży.

Projekt Lepsze Jutro z RMF FM wspierają partnerzy akcji: producent drzwi firma Voster oraz producent kotłów Defro.
Radio Muzyka Fakty