Pani Irena z Rybnika i pan Piotr z Warszawy odebrali dziś nagrody za zwycięstwo w naszym konkursie na najciekawszą pamiątkę z wakacji. To vouchery na wycieczkę w dowolne miejsce na świecie o wartości 10 tysięcy złotych.

Pani Irena, która wysłała na nasz konkurs zdjęcie bębenka z Tunezji, nie jest jeszcze pewna, gdzie pojedzie. W grę wchodzą dwa kierunki - Maroko i Włochy. Wszystko jest w planach na razie. Jeszcze mam pół roku, więc można się zdecydować - mówi w rozmowie z naszą reporterką Anną Kropaczek. Może cała rodzina pojedzie. Bardzo chętnie zabrałabym wszystkich - dodaje.

Pan Piotr z Warszawy, który zrobił zdjęcie lustra ze Strzegowa i przysłał je na nasz konkurs, wybrał już kierunek podroży. Chcielibyśmy pojechać razem z żoną w zimie - w styczniu lub w lutym - na Wyspy Kanaryjskie - zdradził naszej dziennikarce Monice Gosławskiej. To będzie chyba najwspanialsza podróż w całym naszym życiu i cudowna pamiątka. Mam nadzieję, że troszeczkę odetchniemy świeższym powietrzem, trochę pozwiedzamy i oczywiście przywieziemy jakąś kolejną pamiątkę - stwierdził.

Monika Gosławska/mn