Piłkarze wicelidera Interu Mediolan zremisowali przed własną publicznością z Genoą 1:1 w 18. kolejce włoskiej Serie A. Dzięki temu prowadzący w tabeli Juventus Turyn, który w piątek pokonał Cagliari 3:1, zwiększył przewagę do dziewięciu punktów.

W 77. minucie gola dla gości zdobył Ciro Immobile. Osiem minut później do wyrównania doprowadził Argentyńczyk Esteban Cambiasso.

Dzień wcześniej Juventus bardzo szczęśliwie pokonał Cagliari. Od 16. minuty przegrywał i dopiero na kwadrans przed końcem udało mu się strzelić gola. Pozostałe dwa uzyskał w doliczonym czasie gry.

"Stara Dama" z 44 punktami prowadzi w tabeli Serie A i o dziewięć wyprzedza Inter  oraz o 11 Lazio Rzym. Pozostałe mecze 18. kolejki odbędą się później w sobotę. Najciekawiej zapowiada się spotkanie Milanu z AS Romą.