Piłkarze Mali i Nigerii w półfinale Pucharu Narodów Afryki. Reprezentację Mali, które jest gopodarzem turnieju prowadzi Henryk Kasperczak. Ćwierćfinałowe zwycięstwo nad Republiką Południowej Afryki 2:0 to nispodzianka i największy sukces w historii tego kraju. Po mali, drugim półfinalistą została Nigeria, która pokonała 1:0 Ghanę. Dzisiaj dwa pozostałe mecze o miejsce w najlpeszej czwórce turnieju: kamerun - Egipt i Demokratyczna Republika Kongo - Senegal.

W lidze niemieckiej Bajern Monachium w meczu ostatniej szansy na obronę tytułu pokonał 2:0 bajer lewerkuzen. Do nowego lidera borusii dortmund bawarczycy tracą 6 punktów.

W lidze włoskiej broniąca trofeum roma przegrywała juz 0:2 z zagrożoną spadkiem fioreniną, ale wyrównała i po jednodniowej przerwie znowu otwiera tabelę. W ostatnim meczu kolejki gol w ostatniej minucie dał milanowi wyjazdowy remis po 1 z lacjo rzym.

Serię spotkań we francji zamknęło zwycięstwo 3:1 nąnt nad olimpikiem marsylia piotra świerczewskiego. Pierwsze miejsce utrzymuje ląns jacka bąka.

Odetchnął z ulgą trener Karles resiak. Piłkarze Barcelony rozbili na wyjeździe teneryfę 6:0 i ocalili mu posadę. Relacjonuje z hiszpanii ewa wysocka

dźwięk

Po wyjazdowej porażce realu madryt 1:2 z espanjolem barcelona nowym liderem selta wigo.