RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kubot w wysokiej formie. Zagra w finale turnieju

Czwartek, 11 stycznia (11:06)

Rozstawieni z "jedynką" Łukasz Kubot i Marcelo Melo wygrali z Rohanem Bopanną z Indii i Francuzem Edouardem Rogerem-Vasselinem (4.) 6:4, 5:7, 10-8 w półfinale tenisowego turnieju ATP na twardych kortach w Sydney.

W finale polsko-brazylijski debel spotka się z Niemcem Janem-Lennardem Struffem i Serbem Viktorem Troickim.

Kubot w poniedziałek awansował na pierwsze miejsce rankingu ATP w deblu (jest współliderem z Melo). W poprzednim roku Polak i Brazylijczyk wygrali sześć imprez, m.in. wielkoszlemowy Wimbledon. Zostali uznani męskim deblem roku przez Międzynarodową Federację Tenisową (ITF).

(ag)

Źródło: PAP
Tagi: tenis

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: