Start Euro 2020 już w piątek! W Rzymie Włochy spotkają się z Turcją w meczu rozpoczynającym piłkarskie mistrzostwa. Czego możemy się spodziewać i jakie są perspektywy dla innych drużyn w turnieju? Jakie są nastroje polskiej reprezentacji i kibiców? O tym między innymi w drugim odcinku "Stałego fragmentu gry" rozmawiali Paweł Pawłowski i Wojciech Marczyk.

Program prowadzą Wojciech Marczyk i Paweł Pawłowski. 

Mistrzostwa Europy to nie tylko piękne bramki, spektakularne pudła czy kontrowersyjne sytuacje. Euro to też analizy, relacje kibiców, opinie ekspertów -  o wszystkich aspektach najważniejszego turnieju sezonu chcemy z wami porozmawiać w naszym najnowszym programie.

W "Stałym fragmencie gry" nie zabraknie wypowiedzi piłkarzy i trenerów, przeglądu najciekawszych materiałów o Euro 2020 w mediach społecznościowych, będziemy też mieli radiowe gadżety dla wszystkich, którzy razem będą kibicować reprezentacji Polski i innym drużynom w czasie mistrzostw Europy. Jeśli chcecie, aby Wasz komentarz, albo zdjęcie nie umknęło naszej uwadze, to pamiętajcie o użyciu hasztagu #EuroRMF

Kolejny odcinek już w piątek. Bądźcie z nami o 22:05 na RMF24.pl i na naszym profilu na Facebooku!