Z okazji 1 czerwca podobnie jak w poprzednich latach w ramach akcji charytatywnej radio RMF FM przygotowało bajkowy audiobook, który trafi do małych pacjentów szpitali w całej Polsce.

Chcemy wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków i sprawić, by choć na chwilę przeniosły się ze szpitalnych łóżek do radosnego, bajkowego świata. W tym roku zapraszamy wraz z Panem Kuleczką i jego podopiecznymi – psem Pypciem, kaczką Katastrofą i muchą Bzyk-Bzyk!

W przygotowaniu słuchowiska dla najmłodszych wzięła udział Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda, a także znani i lubiani polscy artyści.

Małżonka Prezydenta RP została narratorem słuchowiska. W Pana Kuleczkę wcielił się Tomasz Oświeciński. W refleksyjnego psa Pypcia - Cezary Pazura. Uwielbiana przez dzieciaki kaczka Katastrofa mówi głosem Barbary Kurdej-Szatan. Z kolei w muchę Bzyk-Bzyk wciela się piosenkarka Natalia Szroeder.

Dzięki tak wspanialej obsadzie słuchanie barwnych przygód Pana Kuleczki i jego przyjaciół to będzie prawdziwa przyjemność!

Pan Kuleczka. Marzenia

Radio Muzyka Fakty