Rafał Brzozowski, Blue Cafe, Lemon, Urszula, Liber i Margaret – między innymi te gwiazdy wystąpiły w drugim dniu festiwalu Sopot Top Of The Top Festival. Zaśpiewali w ramach koncertu „Największe przeboje lata”. Wystąpiła także Natalia, zwyciężczyni konkursu RMF FM "Ja cię kręcę".

Na scenie pojawili się także artyści zagraniczni, tacy jak: Arash, Sharon Doorson, DJ Bobo, Sterolizza i Kamaliya. Wieczór ukoronowały dwa minirecitale, które zagrały zespoły: Lemon i Enej.  Razem z Enejem zaśpiewała Natalia, zwyciężczyni konkursu RMF FM "Ja cię kręcę".

W ramach akcji słuchacze radia przesyłali wiele fantastycznych filmów, na których śpiewali piosenki artystów znanych z anteny RMF FM. W Wielkim Finale wybraliście Natalię, która zaśpiewała przebój Jennifer Paige - "Crush"!

"Jestem najszczęśliwsza na świecie"Po występie zadzwoniłam do mamy, popłakała się ze szczęścia. Znajomi we wsi oglądali mnie w lokalnym pubie. Jestem najszczęśliwsza na świecie. Mam nadzieję, że to nie koniec moich występów - tak w rozmowie z reporterką RMF FM relacjonowała swój występ Natalia.


Sobotni koncert zakończył specjalny występ Edyty Górniak. 

Pierwsza edycja imprezy Sopot Top Of The Top Festival rozpoczęła się w piątek. Na scenie Opery Leśnej pojawili się wykonawcy, którzy w ostatnim roku sprzedali najwięcej płyt na starym kontynencie. W piątek zaśpiewali między innymi: Imany, Amy MacDonald, Caro Emerald i Matt Dusk.

Gwiazdami wieczoru byli - oprócz wcześniej wspomnianych artystów - Yannick Bovy, Peter Bic Project, Nabiha, Rea Garvey. W programie znalazł się także koncert zatytułowany "Live Is Life: przełomowe lata '80", w ramach którego zaprezentowały się wielkie gwiazdy tamtej dekady. Byli to: Rick Astley, Belinda Carlisle, Helena Vondrackova oraz zespoły: Opus i Budka Suflera.

Bursztynowy Słowik wylądował w rękach francuskiej wokalistki Imany. Nagroda Specjalna od RMF FM trafiła do Amy McDonald.


(mpw)